Bahigo'ya Giriş Yapmak İçin Tıkla

Bahigo Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

CepBank

CepBank, telefonunuz üzerinden havale yapmanıza yarayan uygulamadır. En popüler ödeme yöntemlerinden biri olan CepBank için Bahigo herhangi bir komisyon almamaktadır. Ödemeniz anında hesabınıza aktarılır ve minimum para yatırım miktarı 100, maksimum para yatırma miktarı 1.000 TL’dir.

Banka Transferi

Mevcut ve size ait olan banka hesabınızdan, havale yöntemi ile para yatırabileceğiniz bir ödeme aracıdır. Bu ödemeleri SEPA veya AB yabancı banka havaleleri şeklinde yapmanız gerekmektedir. Yatırım tutarınız 1 gün içinde bakiyenize aktarılmaktadır. Havale yaptığınız tutar, Bahigo.com'a ulaştığı anda hesabınıza yansıtılır. Minimum para yatırma tutarı bulunmayan bu ödeme yönteminde, maksimum tutar 20.000 TL olarak belirlenmiştir. Bahigo tarafından herhangi bir ek ücret alınmaz.

Anında Havale

Bahigo'da bulunan banka hesaplarına, aynı bankaya ait kendi hesabınız ile havale yapabileceğiniz bir ödeme yöntemidir. Bu yüzden oldukça hızlı işlem görecektir. Azami yatırım tutarı 500.000 TL olarak belirlenmiştir. Herhangi bir ek ücret alınmamaktadır.

Kredi Kartı

Şahsınıza ait olan VISA veya Mastercard markalı kredi kartınız ile hızlı bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Ödemeniz anında hesabınıza bakiye olarak yansıtılır. Bahigo tarafından ek ücret talep edilmeyen bu yöntemde, en az 50 TL yatırım yapmanız gerekirken, üst sınır 1.000 TL olarak belirtilmiştir.

QR KOD

Bu ödeme aracı ile yapacağınız bütün ödeme işlemleriniz 7 gün 24 saat gerçekleşebilmektedir. En az 100 TL, en fazla 5,000 TL ödeme yapabildiğiniz bu ödeme yönteminde, para yatırma talebiniz anlık olarak işlem görecektir.

Sanal Ödeme Yöntemleri

Papara

En çok tercih edilen ödeme yöntemlerinden biri olan Papara ile Bahigo'da da alışveriş yapabilirsiniz. Minimum 250 TL, maksimum ise 10.000 TL tutarında para yatırabilirsiniz. Para çekme işleminde ise minimum tutar 50 TL olarak belirlenmiştir.

Tether

Tether, sabit bir coin’dir. USDT olarak da bilinen kripto para birimi, ABD dolarının sanal versiyonu olarak da kabul edilmektedir. 15 dakika işlem süresi olan bu ödeme yönteminde hiçbir limit bulunmamaktadır.

Bitcoin

En popüler kripto para birimi olan Bitcoin ödeme yöntemini kullanarak da Bahigo para yatırma işlemini tamamlayabilirsiniz. 1 saat içerisinde hesabınıza yansıtılacak olan ödemeniz için Bahigo tarafından herhangi bir ek ücret alınmaz. Hiç bir para yatırma limiti bulunmamaktadır, dilediğiniz miktarda ödeme yapabilirsiniz.

Ethereum

Ethereum da aynı Bitcoin gibi bir kripto para birimidir. Bu yöntem ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Ödemeniz 15 dakika içinde hesabınıza tanımlanır.

Payfix

Payfix, popüler bir dijital cüzdandır. Bu ödeme yöntemine bakiye ekleyerek internet harcamalarınızda kullanabilirsiniz. Bahigo’da Payfix için herhangi bir ek ücret alınmamaktadır ve ödemeniz hesabınıza anında aktarılır. Minimum ödeme 25.00 TL iken Maksimum ödeme 50.000 TL’dir.

Jeton Cüzdan

Kendinize internet üzerinden sanal bir kredi kartı oluşturduktan sonra, içine para yükleyerek, kredi kartı gibi kullanabileceğiniz bir ödeme yöntemidir. Jeton Cüzdan ile para yatırma işlemini yapabilmeniz için, öncelikle www.jeton.com adresinde üyelik açmanız gerekmektedir. Ödeme talebiniz anında işleme alınıp, hesabınıza yüklenecektir. Minimum 50 TL yatırabilirken, maksimum 100,000 TL para yatırma imkanınız vardır.

AstroPay Card

Paykasa ve JetonCüzdan ile aynı şekilde çalışan bu ödeme yöntemini kullanarak yaptığınız ödeme, bakiyenize anlık olarak aktarılacaktır. 50 TL ile 2000 TL arasında para yatırma limiti bulunan bu ödeme yöntemini kullanabilmek için, ilk olarak www.astropaycard.com adresinde üyelik açmanız gerekmektedir.

Ripple

Ripple, internet üzerinden alışveriş yapmanıza olanak sağlayan bir kripto para değeridir. Güvenli alışveriş için tercih edilmektedir.

Litecoin

2011 yılında üretilmiş olan bir kripto para birimidir. Bitcoin'e benzer bir yapıda çalışır. İşlem süresi 15 dakikadır.